Přehled produktů a služeb

Creditcheck ERP

CreditCheck ERP

Preverovanie kredibility firiem priamo z podnikového informačného systému

CreditCheck je prepojený s desiatkami najpoužívanejších podnikových informačných systémov na Slovensku a v Česku . Každý deň zdarma automaticky importujeme semafor CreditCheck do zoznamu vašich obchodných partnerov. Z karty zákazníka potom môžete kedykoľvek zobraziť podrobný report CreditCheckList s informáciami o dlžobách, finančných dátach a podobne.


Creditcheck Monitoring

Creditcheck Monitoring

Upozornenie na najdôležitejšie udalosti okamžite e-mailom

Na podstatné udalosti týkajúce sa vašich zákazníkov je treba reagovať čo najrýchlejšie. Pokiaľ sa napríklad objaví nová dlžoba, konkurz alebo exekúcia, zašleme vám upozornenie v čo najkratšom čase e-mailom.


Creditcheck Web

CreditCheck Web

Všetky rizikové informácie o zákazníkoch na jednom reportu

Stále sledujeme 68 registrov s informáciami o slovenských firmách a vyhľadávame v nich informácie s dôležitým vplyvom na kredibilitu. Získané informácie analyzujeme pomocou desiatok kontrolných pravidiel, z ktorých vzniká semafor CreditCheck. Všetko je potom prehľadne sústredené na jednom webovom reportu CreditCheckList.


CreditCheck Preverenie českých firiem

Preverenie českých firiem

Majte pod kontrolou bonitu vašich zákazníkov v Českej republike

Špecializujeme sa tiež na preverovanie kredibility zákazníkov z Českej republiky. Sledujeme 18 českých informačných zdrojov. Dôležité informácie o kreditných rizikách vašich českých obchodných partnerov dodáme do podnikového informačného systému e-mailom alebo na reportu CreditCheckList.